Adres: Brukselska 7, Marcinkowskiego 116/3, 66-400, Gorzów Wielkopolski
Telefon: +48 662 078 118
Strona internetowa: Przejdź do strony
Media społecznościowe:

Opis Firmy English Innowacyjna Szkoła Językowa

English Innowacyjna Szkoła Językowa, znajduje się pod adresem Brukselska 7, Marcinkowskiego 116/3, Gorzów Wielkopolski, 66-400, PL

English Szkoła Językowa dla Dzieci i Młodzieży- Home.
Tel. 662 078 118. Wyjątkowa szkoła językowa w Gorzowie Wielkopolskim. Organizujemy kursy licencjonowanymi metodami, dzięki którym dzieci nie tylko uczą się płynnie mówić po angielsku, ale również zdają egzaminy państwowe takie jak ósmoklasisty i maturalne. Obecnie rozpoczęliśmy współpracę z Cambridge Assessments, co oznacza, ze nasze dzieci mogą u nas zdawać egzaminy międzynarodowe Cambridge. Mamy kursy dla dzieci od 4 roku życia po maturzystów. Wyjątkowym kursem jest kurs metodą Colina Rose Teens, dzięki któremu dzieci w klasie 6, 7, 8 bardzo szybko nadrabiają zaległości z języka angielskiego. Ponadto uczymy akredytowaną % metodą Funtown, The Flibets, I Wonder, oparte na nauczaniu przez zaangażowanie. Nasza szkoła została wyróżniona jako lider Branży Edukacyjnej 2022. Wybrano 7 szkół w Polsce spośród tysięcy.
English szkoła językowa dla dzieci i młodzieży, jak sama nazwa wskazuje to miejsce, w którym pełni entuzjazmu lektorzy uczą języka angielskiego dzieci i młodzież.

Jak dojechać do English Innowacyjna Szkoła Językowa?