Adres: Kupiecka 56/3, 65-154, Zielona Góra
Telefon: +48 601 895 967
Strona internetowa: Przejdź do strony
E-Mail: biuro@kancelaria-kaminska.pl

Opis Firmy Kancelaria Prawna Marta Kamińska Zielona Góra

Kancelaria Prawna Marta Kamińska Zielona Góra, znajduje się pod adresem Kupiecka 56/3, Zielona Góra, 65-154, PLKancelaria Prawna Marta Kamińska - Prawnik Zielona Góra
Kancelaria Prawna Zielona Góra - prawnik Marta Kamińska. Profesjonalna pomoc w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, karnego i prawa pracy. Poznaj ofertę!
Zgłaszającym się do nas z prośbą o pomoc prawną klientom oferujemy kompleksowe wsparcie w różnych sytuacjach. Do każdej przedstawionej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Uważnie wysłuchujemy tego, co klient ma nam do powiedzenia. Dokładna analiza okoliczności towarzyszących sprawie pozwala naszym prawnikom na zaproponowanie klientom najlepszych rozwiązań problemu. W pełni angażujemy się w udzielanie pomocy prawnej w sposób rzetelny i uczciwy. W tym celu świadczymy usługi doradcze. Podejmujemy się także opracowywania pozwów i pism procesowych, a także opinii prawnych i umów. W razie konieczności reprezentujemy interesy naszych klientów przed sądami, organami administracyjnymi oraz organami ścigania. Siedziba kancelarii mieści się w centrum Zielonej Góry przy ulicy kupieckiej 56/3.

Jak dojechać do Kancelaria Prawna Marta Kamińska Zielona Góra?